Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
331 166 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Valéria Szabóová
reality@mareal.sk
905966756

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Moderný rodinný dom v obci Tvrdošovce

Typ
Predaj
Okres
Nové Zámky
Mesto
Tvrdošovce
Ulica
školská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
800 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
16.02.2017
Aktualizované
16.02.2017
Valéria Szabóová Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

Moderný, dvojpodlažný rodinný dom s plochou strechou v obci, nachádzajúcej sa cca 12 km od Nových Zámkov s pozemkom o celkovej výmere 800 m2. Tepelne izolovaná budova po celkovej rekonštrukcii má nové rozvody IS, kúrenie riešené plynovým kotlom a liatinovými radiátormi. Na prízemí je chodba, obývacia izba, kompletne vybavená pekná kuchyňa a priestranná kúpelňa s toaletou. Na poschodí sú 3 izby, výstup na balkón zo strany ulice, kúpelňa s toaletou. V celom dome sú plastové okná, v miestnostiach plávajúce podlahy resp. dlažby a obkladačky. Elegantný vzhľad prakticky riešeného interiéru zdôrazňujú masívne drevené zárubne s dverami. Režijné náklady sú vo výške 112,-€ mesačne. Pri dome je dvor – záhrada o výmere 359 m2 a dostatok priestoru pre stavbu samostatnej garáže, vytvorenie okrasnej záhrady a pod.