Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
292 728 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Chalupa na samote s krásnymi výhľadmi - Turzovka

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Turzovka
Ulica
Turkovská Cesta
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
90 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
12.07.2019
Aktualizované
12.07.2019
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Vďaka jej polohe nad dolinou si možno naplno vychutnávať panoramatický výhľad na kopce Beskýd a okolité lesy. V osade sú len dva domy, možno tu priamo precítiť ticho  krásnej kysuckej prírody, v nadmorskej výške 660 m n. m. Hoci je v ponuke len samostatná polovica domu, má pridelené vlastné popisné číslo, pripojenie na elektrinu, vlastnú studňu aj septik, samozrejme aj veľký pozemok okolo neho. O tom, že súkromie je zabezpečené, sa presvedčíte najlepšie sami – pozývame vás na obhliadku. Lokalita je vyhľadávaná chalupármi najmä kvôli tichu, čistému prostrediu, krásnej prírode, možnostiam turistiky, hubárčeniu, či zberu lesných plodov

 AD-REALITY Kysuce -  ponúkame na predaj  chalupu po čiastočnej rekonštrukcii , postavenú  v malej pôvodnej osade nad mestom Turzovka, m.č. Turkov..  Dom je  dvojpodlažný bez pivnice, so zastavaným podkrovím,  pripojený elektrickou prípojku 230/400 V,  voda je z vlastnej kopanej studne  hneď nad chalupou,  vykurovanie lokálne na pevné palivá, prípadne el. konvertormi, odpady sú zachytávané do septiku. Výmera pozemku ponúkaná s chalupou je 1.830 m2 - je upravený a udržiavaný len kosením, s priamym vstupom z miestnej spevnenej cesty vo vlastníctve mesta - vzhľadom na polohu najlepšie  autom s vyšším podvozkom. Nehnuteľnosti sú v osobnom vlastníctve, vysporiadané na jedného majiteľa.

V  prízemí je veranda, chodba, obývačka, malá kuchyňa, schodište do podkrovia a kúpeľňa s vaňou a WC.. V podkroví je chodba, odkladací priestor a jedna izba – spálňa. Chalupa je ponúkaná so zariadením tak, ako je to vo fotogalérii. Oproti domu je dreváreň, slúžiaca aj ako sklad náradia.

Dom je murovaný, zateplený a obložený dreveným obkladom, zastavaná plocha je 58 m2, úžitková plocha 90 m2 + terasa pred vchodom 25 m2. V rámci rekonštrukcie bol postavený nový komín dvoma prieduchmi, krytina pozinkovaný plech s náterom. Nutné je obnoviť vodovod do domu – nefunkčný.

 Odporúčaná cena: 24.500 eur, kontakt: 00421905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn.