Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 854 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dom, ktorý určite zaujme – rodinná vila v Turzovke

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Turzovka
Mestská časť
Stred
Ulica
Stred
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
240 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
05.06.2022
Aktualizované
05.06.2022
Cena 290 000,00 €
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Rodinná vila sa nachádza priamo v centre mesta Turzovka. V prízemí je veľká spoločenská miestnosť s knižnicou, kompletne zariadená kuchyňa (s linkou s  pracovným stolom a  vstavanými spotrebičmi) a  s prístupom na terasu s výhľadom do záhrady,  Ďalej je tu spálňa, kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom a WC a priestranná vstupná chodba  a  príručný sklad.  Na poschodí sú dve detské spálne, pracovňa, malé átrium s balkónom, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. V suteréne je veľká garáž, toaleta, sklad potravín a technická miestnosť.

Dom je zateplený (energetická trieda „B“), je chránený bezpečnostnými dverami,  elektronickým zabezpečovacím systémom a s kamerami. Vykurovanie je plynové, teplovodné radiátormi v kombinácii s podlahovým, odpady zvedené do kanalizácie, verejný zdroj vody . Príjem televíznych kanálov prostredníctvom satelitu, internetová wifi sieť.

Dôsledne udržiavaný rovinatý pozemok s posedením , vysadenými okrasnými drevinami a kvetmi,  je vo výmere 1.175 m2.  Parkovanie –  pred domom parkovisko pre dve autá, garáž. Príjemné bývanie zvýrazňuje aj samotné prostredie s vkusne  upravenou záhradou.

Tento dom je príkladom vydarenej rekonštrukcie, ktorá spojila ekologický s ekonomickým prístupom k výstavbe, a navyše ponúka možnosť žiť v primeranom pohodlí. K nasťahovaniu je voľný ihneď, kvôli ochrane súkromia nie sú zverejnené fotografie interiéru..

 Cena – 290.000 eur + dohodai, kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn.