Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Zuzana Fialová maklér
Bc. Zuzana Fialová
zuzana.fialova@lexxus.sk
+421 948 516 005

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM - pozemok so skladom v oplotenom areáli, Tureň, okr. Senec

Typ
Prenájom
Okres
Senec
Mesto
Tureň
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
258 m2
Celková plocha
400 m2
Typ stavby
Montovaná
Pridané
16.02.2022
Aktualizované
19.05.2022
Cena 1 200,00 €/mes.
Bc. Zuzana Fialová LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 948 516 005

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS, a.s. ponúka na prenájom skladové priestory s 10 á samostatným pozemkom v oplotenom areáli, zabezpečenom kamerovým systémom a bezproblémovým prístupom nákladných áut do areálu cez automatickú bránu, obec Tureň pri Senci.

Pozemok o výmere cca 20 x 50 m je vhodný na podnikanie, skladovanie, manipuláciu s technikou, autami a pod. Prislúcha k nemu domček so skladovými priestormi o výmere 12 x 6 m. Pozemok je samostatný, oplotený a vjazd je riešený cez širokú oceľovú automatickú bránu. Je súčasťou uzavretého areálu. Okolo celého areálu je betónový plot o výške 4,5 m a má širokú kovovú automatickú bránu.

Celková spevnená plocha areálu určeného na skladovanie má výmeru 2200 m2. Plocha je vhodná na skladovanie, parkovisko, stojisko pre kontajnery a podobne.

Možnosť nájmu 2 plechových nezateplených hál v tomto areáli o výmere 10 m x 15 m a 9 m x 12 m spolu (258 m2) aj oddelene s okolitou plochou na manipuláciu cca 150 m2. Výška haly je 4 - 4,5 m a výška dverí 3,5 m. Cena za 1 halu je cca 800 Euro/mesiac.

Možnosť bezplatného používania reklamných plôch pri vstupe do areálu aj vo vnútri.
V areáli je studňa, vodovod, elektrina 240/380 V a kamerový systém.

K cene nebude pripočítaná DPH.

Voľné ihneď. TOPPONUKA