Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
360 223 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Zuzana Fialová maklér
Bc. Zuzana Fialová
zuzana.fialova@lexxus.sk
+421 948 516 005

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS | skladové priestory v oplotenom areáli, Tureň, okr. Senec

Typ
Prenájom
Okres
Senec
Mesto
Tureň
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
108 m2
Celková plocha
160 m2
Typ stavby
Montovaná
Pridané
28.03.2018
Aktualizované
05.06.2023
Cena 700,00 €/mes.
Bc. Zuzana Fialová LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 948 516 005

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS, a.s. ponúka na prenájom nové skladové priestory v oplotenom areáli, zabezpečenom kamerovým systémom a bezproblémovým prístupom kamiónov do areálu cez automatickú bránu, obec Tureň pri Senci.

Možnosť nájmu 2 plechových nezateplených hál o výmere 10 m x 15 m a 9 m x 12 m spolu (258 m2) aj oddelene s okolitou plochou na manipuláciu cca 150 m2. Výška haly je 4 - 4,5 m a výška dverí 3,5 m.
Cena za 1 halu je cca 700 Euro/mesiac + elektrina 100 Euro/mesiac. Momentálne je voľná hala 9x12 m.

Celková spevnená plocha pozemku určeného na skladovanie má výmeru 2200 m2. Okolo celého areálu je betónový plot o výške 4,5 m a má širokú kovovú automatickú bránu. Plocha je vhodná na skladovanie, parkovisko, stojisko pre kontajnery a podobne.

Možnosť bezplatného používania reklamných plôch pri vstupe do areálu aj vo vnútri.
V areáli je studňa, vodovod, elektrina 240/380 V a kamerový systém.

K cene nebude pripočítaná DPH.

Voľné ihneď. TOPPONUKA