Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 027 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Fazika Miroslav
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037, 0905 935 646

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Na predaj chata s pozemkom 534 m2 Horný Turček FM1027

Typ
Predaj
Mesto
Turček
Mestská časť
Horný Turček
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
98 m2
Typ stavby
Nepálená tehla
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
13.02.2021
Aktualizované
13.02.2021
Fazika Miroslav BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037, 0905 935 646

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a realitná kancelária BV REAL ponúka na predaj rodinný dom alebo víkendovú chatu v malebnej obci Horný Turček okres Turčianske Teplice.

Obec je obklopená peknou prírodou a nachádza sa na okraji Turčianskej Kotliny, len 15 km od okresného mesta Turčianskej Teplice.

V blízkosti sa nachádzajú lyžiarske strediská Krahule, Skalka, Valčianska dolina a Jasenská dolina a nad obcou sa nachádza vodná nádrž Turček.

Dom sa nachádza sa v tichej časti v centre obce s 2 prístupmi z toho jeden prístup je z asfaltovej cesty s možnosťou aj celoročného bývanie alebo na chalupárčenie.

Je napojený na všetky inžinierske siete: plyn,voda, elektrika a je napojený aj na kanalizáciu.

Na dome bola začatá rekonštrukcia s výmenou sedlovej strechy s novou krytinou, nová elektroinštalácia, vodoinštalácia, odpady, napojenie na plyn, nové plastové okná, podlahy, dlažby, izolácie domu, nové schodisko z prízemia, zábradlia balkónu, nanovo prerobená spálňa s dreveným obkladom stropu s novou maľbou a s novou pieckou na pevné palivo, vyvložkovaný komín, prerobená kuchyňa s rohovou kuchynskou linkou s nerezovým dresom a sporákom.

K domu bol prirobený  nový drevený prístrešok so zámkovou dlažbou a s posedením pri bočnej časti domu, namontovaný satelit, úprava okolia domu, vonkajší krb, lavičky,revitalizácia drevín a pod.

Dom je dvojizbový s možnosťou vytvorenia ďalších izieb pri zobydlenia podkrovia, ktoré sa aj plánovalo urobiť.

Je postavený s kombinácie kameňa a tehly.

Na prízemí sa nachádza kuchyňa s jedálňou, kúpeľňa so sprchovým kútom a umývadlom, samostatné WC, komora, chodba a točiace sa schodisko na poschodie.

Na poschodí sa nachádza spálňa a ďalšia obývateľná miestnosť.

Vedľa kuchyne je ešte jedna miestnosť vhodná na dennú odpočinkovú izbu s možnosťou prepojenia aj s kuchyňou.

Pozemok je pred chatou pekne udržiavaný, zatrávnený, s novým záhradným domčekom, s vysadenými rôznymi drevinami a okrasnými stromčekmi, skalkou a okrasnou záhradkou s kvetinami.

Je riadne oplotený s možnosťou parkovať s viacerými autami.

Celková výmera pozemku je 534 m2.

Výhody: v obci sú potraviny, pošta, reštaurácia, železničná stanica, turistické chodníky.

Odporúčanie makléra: kto má rád romantiku, relax pri grilovačke a v príjemnom prostredí, príde si na svoje, vrelo odporúčam.

Okolie je vhodné na turistiku, šport, cykloturistiku, bežky, hubárčenie, neďaleko rozhľadňa, len pár minút odtiaľto autom je lyžiarske stredisko Krahule, neďaleko starobylé mesto Kremnica s rôznymi múzeami a Kremnické bane s geografickým stredom Európy.

Majiteľ po rekonštrukcii to neplánoval predávať, len sa mu zmenila životná situácia.

Na žiadosť majiteľa fotky z vonku domu si neprial uvádzať v inzeráte na umiestnenie na internetové portále. Fotky z vonku sú k nahliadnutiu u makléra alebo sú k dispozícii k nahliadnutiu v realitnej kancelárii.


Cena je 123999 € a je konečná, neplatíte nič navyše.

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Možnosť platby v hotovosti aj na úver.
Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.
Web makléra: www.fazikamiroslav.sk

číslo zákazky FM1027