Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 388 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom 5+1 s garážou, Trstín

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Mesto
Trstín
Ulica
Centrum
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
190 m2
Celková plocha
913 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Pridané
27.06.2022
Aktualizované
27.07.2022
Cena 184 900,00 €
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj 5 izbový rodinný dom, nachádzajúci sa v obci Trstín. Predná časť domu pozostáva z prízemia i poschodia. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, toaleta a izba. Na poschodí, ktoré bolo nadstavené v osemdesiatich rokoch sú dve izby, 2x balkón a vstup na povalu. V dome sa ďalej nachádzajú ďalšie dve prechodné izby, komora, kuchyňa a kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom. Vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla v kombinácii s kachlami gamat. K dispozícii je vlastná studňa i vodovod, odpad je riešený septikom. K domu prislúcha garáž, hospodárska časť i úžitková záhrada. Celková výmera pozemku je 913 m2, orientácia prednej časti domu je na SV. Nehnuteľnosť je bez tiarch, kúpou voľná a predáva sa zariadená.
V obci je kompletná občianská vybavenosť + ŽSR, v blízkosti sa nachádza pohorie Malých Karpát - turistika, cykloturistika, hubárčenie, rybárčenie.. Krajské mesto Trnava je vzdialené 16 km.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0902262485