Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 520 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Štefan Matyašovszký
matyasovszky@diamondreality.sk
0944919318

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×
Typ
Predaj
Ulica
Osloboditeľov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
11.02.2020
Aktualizované
18.02.2020
Štefan Matyašovszký Diamond Reality

Popis nehnutelnosti

Matyasovszky a Diamond Reality Vám so súhlasom majiteľov domu ponúkajú Starší 5 izb rodinný dom v Trstenej pri Hornáde na cca 15 min od Košíc.Postavený z tehál a kvádru,nutná rekonśtrukcia.Záhrada mierny svah dom na rovinke aj dvor.Dom má potenciál pretože si ho môžete zrekonštruovať podľa vlastných predtáv.Má 6 miestností 5 izby ,kuchyňu komôrku,technickú miestnost užšiu verandu.Kúrenie na tuhé palivo a plyn,žumpa. Pôvodné okná a dvere a drev. parkety,plechová strecha,2 studne 17 ár pozemok s ovocnými stromami, parkovanie vo dvore, prístavba na dvore,Vlastníctvo osobné .Úžitková plocha cca 100m .Dom je prízemný ,obdlžíkovitého tvaru s priechodnými izbami.Pekny dvor vhodný na parkovanie max 2 áut,dvor ponúka súkromie .


Tichý susedia,pekná lokalita vhodná na bývanie alebo ako rekreačný dom.Je vhodný ako investícia pretože ceny nehnuteľností v prímestkých lokalitách mierne stúpajú.Je to dané tým že čoraz viac ľudí oceňuje lokality pre relax a oddych,a neposlednom rade to mnohí vnímajú ako investičnú možnosť .


Cena tejto nehnuteľnosti je 86.900.- Eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti.Vieme Vám vybaviť aj financovanie nehnuteľností . Ak vás ponuka zaujala, tak neváhajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes na čísle 0944 919 318.