Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
273 241 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Iveta Tichá
iveta.ticha@domypreludi.sk
0950310878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MURTER, 3 izbový zariadený apartmán, klimatizácia

Typ
Predaj
Ulica
Sajská
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
48 m2
Celková plocha
51 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
3
Pridané
26.04.2018
Aktualizované
01.08.2018
Mgr. Iveta Tichá Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame 3 izbový apartmán na ostrove Murter v Chorvátsku. Apartmán má výmeru 48,24m2 + 3m2 loggia, je plne klimatizovaný a zariadený (nábytok máte v cene). Ročné náklady na apartmán je 1 000€. K apartmánu prináleží jedno parkovacie miesto, ktoré je tiež v cene. Najbližšia pláž sa nachádza 900m od apartmánového domu.
Apartmán sa skladá z:
- dvoch spální,
- kúpeľne s WC,
- kuchyne, ktorá je spojená s obývačkou a jedálňou,
- loggie.
V suteréne apartmánového domu je miestnosť, ktorá slúži ako sklad o výmere 6m2.

Cena apartmánu je 100 000€ (vrátane zariadenia a provízie) + DPH (možnosť odpočtu DPH) + 1% (poplatky pre sprostredkovateľa spojené s prevodom nehnuteľnosti). V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj služby ohľadne prenájmu, ak by ste sa rozhodli apartmán prenajímať.
V prípade záujmu:
Domy pre ľudí s.r.o.
Záhradnícka 46
821 08 Bratislava
exkluzívny predaj: Mgr. Ľuboš Michalík: +421 903 374 550