Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 823 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Elena Budáčová
budacova.elena@gmail.com
0903515634, 0917105791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kamenný domček vhodný na chalupu na lazoch v Hornom Tisovníku

Typ
Predaj
Okres
Detva
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Celková plocha
211 m2
Typ stavby
Iné
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
13.01.2020
Aktualizované
14.02.2020
Ing. Elena Budáčová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0903515634, 0917105791

Popis nehnutelnosti

TVOJ DOMOV, s.r.o., ponúka kamenný domček s kamennou hospodárskou budovou na Hornotisovských Lazoch (okr. Detva) - na polosamote. Nehnuteľnosť sa nachádza na mierne svahovitom pozemku o výmere 2586 m2 ( z toho 1861 m2 je v celosti a 725 m2 predstavuje väčšinový podiel na pozemkoch okolo domu). Prístup je po asfaltovej a následne po neupravenej komunikácii - vhodné terénne auto. Domček aj hospodárska budova sú v pôvodnom stave. Domček pozostáva z troch izieb a z gandu, z ktorého sú dva vstupy do domu. Inžinierske siete: elektrika 230/400 V - zavedená v dome, voda - prameň na pozemku, potrebné vŕtať studňu. Hospodárska budova pozostáva z maštale, humna a skladu. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Možnosť dokúpiť 4 ha pozemkov v okolí ponúkanej nehnuteľnosti.
Táto nehnuteľnosť je vhodná pre ľudí, ktorí si na víkend chcú oddýchnuť uprostred prírody (v blízkosti je len jeden sused). To ticho Vám učaruje.
Nehnuteľnosť možno, po dokúpení pôdy, využiť aj na hospodárenie, resp. chov koní, a pod.