Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 981 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Beseda Vlastimil
vbeseda@bvreal.sk
0918 472 184, 0905 834 198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Predaj 3 izbové rodinné vily Essential house 590 m2 Benidorm Španielsko 10101

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
230 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
14.01.2020
Aktualizované
03.05.2020
Beseda Vlastimil BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 472 184, 0905 834 198

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Vlastimil Beseda a realitná kancelária BV REAL ponúka na predaj 3 izbové vily Benidorm, Španielsko - novostavba. Odporúčam pozrieť si aj virtuálnu prehliadku ! Na prízemí je spoločenská miestnosť prepojená s jedálňou a kuchyňou, schodisko, kúpelňa s WC a izba so vstavanou skriňou. Na poschodí sú 2 izby so vstavanými skriňami, 2 kúpeľne s WC a balkón a terasa s nádherným výhľadom na Benidorm a more. Tieto domy sú vybavené klimatizáciou / kúrením, spotrebiče s vysokým rozsahom a výber materiálov pre najvyššej kvality. Majú tiež veľkú záhradu a súkromný bazén . Nachádza sa v letovisku Sierra Cortina, jednej z najprestížnejších urbanizácií na pobreží Costa Blanca. ktorý je od pláži vzdialený cca 3 km. Autom iba 10 minút a ste v Benidorme pri pláži. Najbližšie letisko v Alicante je odtiaľto iba 40 km. Vďaka výhodnej polohe medzi morom a horami ponúka rezidenčný komplex širokú škálu zariadení v samotnom komplexe, kde si môžete vychutnať súkromný klub, golfové ihrisko, 24-hodinovú bezpečnosť a reštauráciu Rice, Ponuka je doplnená aj o zábavný park Terra Mitica Bližšie informácie a termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 472 184, emailom: vbeseda@bvreal.sk, alebo osobne v kancelárii. číslo zákazky 10101