Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
248 086 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ivan Sivák
sivak@mgreal.sk
0949282829

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kúpa: chalupa na slnečnom pozemku v menej zastavenej časti obce-Myjavské kopanice.

  • Domy a vily, Kúpa, Myjava | pic. 0
Typ
Kúpa
Okres
Myjava
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
13.01.2018
Aktualizované
13.01.2018
Cena 70 000,00 €
Ivan Sivák MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ilustračné foto o predstave:KÚPA RD-CHALUPA.V Menej zastavanej časti obce,moze byt aj polosamota,slnečný pozemok. Plocha: úžitková min 120m2,velkosť od pozemku 1500m2 do 2000m2. Podlaha: plávajúca, parkety, dlažba, dlážkovina, betón. Steny: stierky, omietky. Okná: drevené (pôvodné), plastové, eurookná. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút.Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne, podlahové, krb. Dláždená prístupová cesta.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika. Cena 70 000 €.Okamžité jednanie za účelom kúpy.