Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 327 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Andrea  Molnárová maklér
JUDr. Andrea Molnárová
andrea@housereality.sk
+ 421 903 495 837

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Samostatne stojaci rodinný dom typu bungalow, Trnovec nad Váhom, Šaľa

Typ
Predaj
Okres
Šaľa
Ulica
Novozámocká
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
96 m2
Celková plocha
125 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
4
Pridané
26.07.2020
Aktualizované
06.04.2021
JUDr. Andrea Molnárová House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra + 421 903 495 837

Popis nehnutelnosti

POPIS DOMU:
Ponúkame na predaj novostavbu pekného priestranného 4-izbového rodinného domu v obľúbenej lokalite obce Trnovec nad Váhom, okres Šaľa. Rodinný dom je prízemný, typu bungalow. Pozemok má plochu 494 m2, zastavaná plocha domu je 125 m2, úžitková plocha je 96,85 m2, bez plochy terasy (+ výmera 10,90 m2). Dom bude zateplený, s predprípravou na krb v obývacej izbe, bude mať plastové okná zvonka hnedo laminované, zvnútra biele s izolančným trojsklom, teplovodné podlahové kúrenie, vymaľovaný bude bielou farbou. Dom je napojený na nasledovné inžinierske siete - elektrina, voda, je tu zriadená aj predpríprava na alarm, žumpa. Terénne úpravy budú pripravené pre potreby výsadby trávnika.
DISPOZÍCIA DOMU:
Pri vstupe do domu sa nachádza pekná predsieň, z ktorej je prístup do samostatného WC, kúpeľne a dvoch oddychových izieb domu. Z predsiene sa na ľavej strane dostaneme do jednej spálne a dennej časti domu tvorenej kuchyňou spojenou so vzdušnou obývacou izbou s krbom s výstupom na terasu. Vedľa kuchyne je naplánovaná praktická špajza spojená s technickou miestnosťou. Izby sú vzdušné a poskytujú pre svojich obyvateľov dostatok úložného priestoru.
LOKALITA:
Rodinný dom sa nachádza v zastavanej lokalite obce, nakoľko sú okolité nehnuteľnosti dokončené odpadá stavebný ruch. Obec Trnovec nad Váhom sa nachádza neďaleko mesta Šaľa, Nitry a Nových Zámkov vďaka čomu patrí k vyhľadávaným lokalitám pre bývanie.