Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
334 903 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Veronika Paradeiserová
veronikaparadeiserova@maxareality.sk
0944519095

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom v Trnovci, okres Skalica

Typ
Predaj
Okres
Skalica
Mesto
Trnovec
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
11.01.2017
Aktualizované
29.03.2017
Cena 0,00 €
Ing. Veronika Paradeiserová MAXA REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Predstavujeme Vám pekný rodinný dom v Trnovci, vhodný na trvalé bývanie ako aj víkendové pobyty a chalupárčenie v malej dedinke na Záhorí. Dom na pozemku o výmere 450 m2, bol postupne zrekonštruovaný - strecha, plastové okná a vchodové dvere,nové rozvody elektriny, vody a kúrenia, plávajúce podlahy v kombinácii s dlažbou, kuchyňa, kúpelňa, krb v obývačke. Dispozične sa skladá zo vstupnej chodby, veľkej obývačky, spálne, kuchyne, komory, 2 menších izieb, technickej miestnosti a piatej izby, ktorá slúži ako zimná záhrada so vstupom na terasu, súčasne je v nej umiestnená sauna. Všetky IS sú zavedené, kúri sa plynom - ústredné kúrenie, odpad je riešený čističkou odpadových vôd. Pozemok je členený na dvor a krásnu záhradu s množstvom okrasnej zelene. Pod terasou je situovaná dreváreň. Potrebné vidieť!!

Cena v RK. 

Všetky náklady spojené s predajom, t.j. kúpne zmluvy, návrhy na vklad do katastra, kolky, preberacie protokoly a vklad do katastra sú už zahrnuté v cene. Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0944519095 alebo na e-maile: veronikaparadeiserova@maxareality.sk. ID ponuky: 22317