Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 014 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Asistentka
reality@samorin.com
+421948790082

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba 3 a 4 izbového RD v DVOJDOME

Typ
Predaj
Mesto
Trnávka
Ulica
Trnávka
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
78 m2
Celková plocha
87 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
21.02.2023
Aktualizované
28.06.2023
Asistentka Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421948790082

Popis nehnutelnosti

Exclusive vám ponúka za dobrú cenu v obci Trnávka 3 a 4 izbový rodinný dom s výmerou 78,94 a 91,13  m2. Dvojdom je postavený na pozemku s celkovou výmerou 573 m2. Ku každej časti dvojdomu patrí polovica pozemku o výmere 286,5 m2. Obidve polovice dvojdomu sa predávajú vrátane oplotenia a domy budú dokončené do štádia HOLODOM. Dokončená bude aj vonkajšia fasáda a na domoch bude potrebné dokončiť iba podlahy, sanitu, kuchynskú linku a interiérové dvere. Domy sa budú predávať aj s dokončenými plotmi z troch strán. Bočné ploty medzi susedmi budú priehľadné, zadný plot bude plný a iba dokončenie plotu od ulice nebude riešené predávajúcim. Domy sú postavené z 30 cm tehly, 15 cm zateplenie na báze polystyrén. Strecha FATRAFOL. Kúrenie je  podlahové elektrické na báze vody. V dome je urobená predpríprava na optiku. Domy sú postavené v prednej časti pozemku, kde sa nachádzajú dve parkovacie miesta ku každej polovici dvojdomu. Pred domom už stojí dokončená cestná komunikácia. Bungalov je okrem elektriny napojený aj na mestskú vodu a kanalizáciu. Každá polovica dvojdomu má svoj vlastný elektromer aj vodomer. Predpokladané mesačné náklady na bývanie sú vo výške od 100 do 120,-€. Cena trojizbového domu s výmerou 78,94 m2 je 195.000,- EUR a cena štvorizbového domu s výmerou 91,13 m2 je 205.000,- EUR. Dvojdom je postavený v novej časti obce Trnávka, ktorá sa nachádza neďaleko hlavnej cesty medzi Šamorínom a Dunajskou Stredou. Z obce je dobré napojenie za pár minút aj na novú diaľnicu R7, ktorou sa z Trnávky dostanete za chvíľku  aj do centra Bratislavy. Ponuku sa určite oplatí vidieť.

Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 195 000 €

Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 21 ročnou praxou! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82, E-mail: reality@samorin.com  www.samorin.com, www.byvanie.com