Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 464 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 3 izbový byt s lodžiou, Trnava, Vladimíra Clementisa

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
Vladimíra Clementisa
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Celková plocha
74 m2
Typ stavby
Panelová
Počet izieb
3
Pridané
06.04.2021
Aktualizované
12.04.2021
Cena 600,00 €
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na prenájom klimatizovaný 3 izbový byt s lodžiou, situovaný na 5/8 poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom v Trnave, na ulici Vladimíra Clementisa - sídlisko Družba. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, komory, kuchyne, WC, kúpeľne s vaňou a troch izieb. Celková výmera bytu je 74 m2. K bytu prislúcha i murovaná pivnica. Byt sa prenajíma zariadený / chladnička, pračka/. Mesačné nájomné je 600,- eur vrátane energií + internet. Prvá platba 2 x 600,- eur. V blízkosti bytového domu je kompletná občianska vybavenosť. Byt je voľný od 1.05.2021.
V cene je kompletný právny servis - od vyhotovenia nájomných zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti. Kontakt: 0902262485