Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 388 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Daniela Dobošová maklér
Ing. Daniela Dobošová
daniela.dobosova@bellavitaslovakia.sk
0902 849 249

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ MODERNÝ 3 izbový byt s balkónom, Koniarekova ,TRNAVA

Typ
Predaj
Mesto
Trnava
Ulica
Koniarekova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Celková plocha
72 m2
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
3
Pridané
30.05.2022
Aktualizované
03.08.2022
Cena 164 900,00 €
Ing. Daniela Dobošová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0902 849 249

Popis nehnutelnosti

Rezervovaný Nová ponuka - IBA U NÁS!

Realitná kancelária BELLA VITA Slovakia vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka krásny, kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt s rozlohou 72m2 v Trnave na ideálnom 3. poschodí.

Byt je situovaný v širšom centre Trnavy v zateplenom bytovom dome s vkusne a s dôrazom na bezpečnosť nájomníkov prerobeným interiérom, novými, modernými výťahmi, vlastným parkovacím miestom a detským ihriskom iba pre obyvateľov a ich ratolesti.
Pozemok vrátane parkovacích miest je monitorovaný kamerovým systémom a zabezpečený elektronickou rampou s diaľkovým ovládaním.

Dispozície bytu:
- vstupná chodba v tvare písmena L
- detská izba /nepriechodná
- práčovňa a sušiareň
- kúpeľňa s vaňou
- samostatná toaleta
- obývacia izba so vstupom z chodby aj z kuchyne
- kuchyňa s výstupom na balkón
- spálňa /nepriechodná/

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Boli vymenené všetky podlahové krytiny, obklady a dlažba, bola osadená nová kuchynská linka, vymenená elektroinštalácia a tiež okná , inetriérové dvere a zárubne a boli osadené nové bezpečnostné vstupné dvere.
Rekonštrukcia kúpeľňe bola zrealizovaná pred necelým rokom a skutočne sa vydarila. Kvalitné materiály, praktická sklenená zástena, kvalitná sanita a nadčasový, čistý dizajn určite uspokojí aj najnáročnejšieho užívateľa.

Zárukov bezpečnosti a súkromia je aj fakt, že vždy dve bytové jednotky zdieľajú spoločnú uzamykateľnú chodbu. Ku každéme bytu patrí komora o rozlohe 1,5m2 umiestnená hneď vedľa bytu a tiež pivnica v suteréne.

V spoločných priestoroch sa nájomníci delia o veľkorysú miestnosť slúžiacu na odkladanie bicyklov, kočíkov...Spoločné priestory sú upratované dodávateľsky upratovacou službou, sú udržiavané v čistote a poriadku.

Ak vás táto horúca ponuka oslovila, dohodnite si obhliadku ešte dnes!!!


Cena uvedená v ponuke je konečná a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

U NÁS dostanete :
- Kompletný servis a služby pri predaji a kúpe nehnuteľnosti
- Poradíme Vám ako najlepšie kúpiť alebo predať nehnuteľnosť
- Pri exkluzívnych zmluvách robíme služby naviac
- Robíme všetko preto aby sme boli stále lepší