Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 300 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ľuboš Šimončič
simoncic@mgreal.sk
0903 771 670

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3i byt v Trnave na Prednádraží za vynikajúcu cenu

Typ
Predaj
Mesto
Trnava
Ulica
Prednádražie
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
08.09.2019
Aktualizované
13.09.2019
Mgr. Ľuboš Šimončič MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 771 670

Popis nehnutelnosti

MGreal ponúka na predaj 68 m² trojizbový byt s lodžiou a pivnicou v pôvodnom stave. Nachádza sa na vyvýšenom prvom podlaží. Obytný blok, v ktorom sa nachádza, je zateplený, úpravou prešla vstupná časť, výťah, v roku 2008 boli vymenené všetky okná za plastové aj vstupné dvere. Pôvodná je podlaha je (linoleum), kúpeľňa, elektrické rozvody, steny sú upravené klasickou omietkou. Lodžia je chránená pred nežiaducim vniknutím mrežovou konštrukciou. Výhodou bytu je, že jeho súčasný stav dáva budúcim majiteľom možnosť upraviť jeho vzhľad podľa svojich predstáv s menšími komplikáciami. Byt má vlastný satelit, v obytnom bloku je optická prípojka na internet. Prednosťou bývania v tejto lokalite je tiché prostredie, blízka dostupnosť MHD, obchodov, MŠ, ZŠ, odborných škôl, zdravotného strediska a výborné možnosti na voľnočasové aktivity. Celkové náklady pre 2 osoby vrátane fondu opráv a energie sú cca 160,- €. Predajná cena: 105.000,- €