Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 392 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Jana Frecerová maklér
JUDr. Jana Frecerová
jana@axisreal.sk
0903 408 488

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Investičný pozemok - 13500m2 - budúca výstavba, Trnava

  • Pozemky, Predaj, Trnava | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Trnava | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Trnava | pic. 1
Typ
Predaj
Mesto
Trnava
Ulica
Piešťanská
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
19.07.2019
Aktualizované
14.02.2020
Cena 1,00 €
JUDr. Jana Frecerová Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 408 488

Popis nehnutelnosti

POPIS POZEMKU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj INVESTIČNÝ POZEMOK v extraviláne mesta Trnava nachádzajúci sa neďaleko ulice Piešťanská. Rovinatý, slnečný pozemok má celkovú plochu 13.642 m2, približné rozmery pozemku sú 195 m x 70 m. V súčasnosti je pozemok oficiálne vedený ako orná pôda. Podľa územnoplánovacej informácie je na pozemku plánovaná výstavba novej obytnej zóny s plnou občianskou vybavenosťou vrátane technickej infraštruktúry.

LOKALITA:
Perspektívna lokalita pre budúci developerský projekt, v blízkosti komplexu Arboria Park a hypermarketu TESCO. Výhodné napojenie na D1, ako aj R1.

/ PREDAJ / INVESTIČNÝ POZEMOK / TRNAVA / PIEŠŤANSKÁ /