Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 559 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom garážové státie, novostavba Arboria, ulica Veterná, Trnava

  • Malé objekty, garáže, Prenájom, Trnava | pic. 1
  • Malé objekty, garáže, Prenájom, Trnava | pic. 0
  • Malé objekty, garáže, Prenájom, Trnava | pic. 1
Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
Veterná
Typ nehnuteľnosti
Malé objekty, garáže
Plocha priestoru
55 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
08.05.2022
Aktualizované
25.05.2022
Cena 150,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom garážové státie v Trnave, novostavba Arboria, ulica Veterná. Garáž sa nachádza pod novým bytovým domom, ktorý bol dokončený tento rok. Vstup na diaľkové ovládanie. Stráženie kamerovým systémom. Výborná lokalita s priamym napojením na dialničný obchvat, a zároveň blízo nákupných centier Tesco a Arkadia. K dispozícii ihneď.
Cena prenájmu je 150 EUR mesačne. Jednomesačný nájom sa platí ako provízia pre RK (nebude vrátená). V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: + 421 944 328 264