Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom prevádzkovo skladových priestorov v Trnave

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
Skladová
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
500 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
09.12.2021
Aktualizované
13.12.2021
Cena 2 200,00 €/mes.
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom vykurované skladové a prevádzkové priestory nachádzajúce sa na Skladovej ulici v  Trnave . V hale okrem prevádzkovo skladového priestoru o výmere 200 m2 sa nachádzajú kancelárske priestory, šatňa, kuchynka, WC  muži ženy a sprchovací kút, všetko o celkovej výmere  150 m2. Vstup do haly je zabezpečený cez el. bránu s rozmerom, š -  4,0 m, v - 2,7 m. K hale sa postupne dobudováva ďalší skladový priestor o výmere 120 m2 so samostatným vstupom. Možnosť využitia vonkajšej betónovej plochy cca 400 m2. Cena 2 200 €/mesiac bez DPH + energie podľa skutočnej spotreby.