Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 506 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ľuboš Šimončič
simoncic@mgreal.sk
0903 771 670

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Od októbra v Trnave na prenájom 252 m² sklad/dielňa v priemyselnej zóne

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
neuvedené
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
252 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
13.09.2019
Aktualizované
13.01.2020
Cena 850,00 €/mes.
Mgr. Ľuboš Šimončič MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 771 670

Popis nehnutelnosti

MG real ponúka na prenájom 252 m² skladový priestor s vonkajším pozemkom o veľkosti 49 m² v priemyselnej zóne. Sklad/dielňa okrem nadzemného podlažia (NP) disponuje ďalšími dvomi podzemnými podlažiami (PP), s ktorými je spojený dvoma od seba nezávislými schodiskami a nákladným výťahom. Medzi 1. PP veľkým cca 62 m² (V/4,45 m) a NP je otvor s poklopom, cez ktorý možno prenášať predmety na skladovanie alebo na ich úpravu či spracovanie. Podobne veľký priestor rozšírený o bývalý sklad na tuhé palivo veľký 13,2 m², sa nachádza na 2. NP (V/2,75 m).

Priestor na 1. NP je priečkou rozdelený na dve polovice, z ľavej strany sa dovnútra vchádza dvojkrídlovou bránou (V/2,30 m). V nej sú 2 WC, prechodový koridor ku schodisku do 2. PP a cca 52 m² priestor, ktorý je momentálne predelený  sadrokartónovou priečkou. Druhú časť so vstupnými dverami tvorí chodba, dve prechodné kancelárie, sklad/dielňa, kuchynský kút, výťah a schody do 1. PP. Podlahy sú betónové okrem kancelárii, kde je plávajúca podlaha a WC, v nej bola použitá keramická dlažba. V budove je zavedený optický kábel, provideri sú Orange, Magio, Swan.

Nájomná cena: 850 €/mesiac (na dobu neurčitú) + energie + DPH. S podpisom „Nájomnej zmluvy“ sa hradí kaucia vo výške jednomesačného nájmu.