Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 560 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom skladov v Trnave v celku i jednotlivo

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
neuvedené
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
10365 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
05.02.2019
Aktualizované
25.05.2020
Cena 2,00 €/m2/mes.
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

V Trnave, v priemyselnej zóne, s rýchlym napojením na rýchlostnú komunikáciu R1 smer Nitra s napojením na diaľnicu D1 (Bratislava – Žilina) ponúkame na prenájom skladové a administratívne priestory o celkovej výmere 2635 m², ktoré sa nachádzajú v areáli veľkom 10365 m². Skladové priestory pozostávajú z 3 hál, každá o výmere 779 m². V Administratívnej budove je v ponuke 298 m² priestor, momentálne slúži súčasným nájomníkom ako predajňa, odovzdať ho majú v podobe kancelárskych priestorov. Cena: administratívne priestory 4,50€/m2/mes. + služby,energie, skladové priestory 2€/m2/mes. + energie.