Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 027 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom priestor pre obchod a služby, ul. Halenárska, Trnava

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
Halenárska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
63 m2
Celková plocha
63 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
18.02.2021
Aktualizované
18.02.2021
Cena 500,00 €
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na prenájom priestor pre obchod a služby, ul. Halenárska, Trnava Dispozícia: Vstupná chodba, sociálne zariadene s WC, umývadlom a sprchovým kútom, 2 priechodné izby, zádná izba má vlastný vchod. Priestor sa dá využiť na nepr. ako sídlo spoločnosti, poisťovne, realitnej, personálnej a inej agentúry, advokátskej alebo notárskej kancelárie, tvorivej dielne, ateliéru, chránenej dielne, kaderníckeho, kozmetického alebo masérskeho salónu. Prvá platba 2 x 500.-€ + 100.-€ depozit.
V cene prenájmu je kompletný právny servis - od vyhotovenia nájomných zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti.Kontakt: 0911801998