Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 823 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ľuboš Šimončič
simoncic@mgreal.sk
0903 771 670

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom kancelársky priestor v blízkosti centra

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
Hospodárska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
26.01.2020
Aktualizované
14.02.2020
Cena 7,50 €/m2/mes.
Mgr. Ľuboš Šimončič MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 771 670

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom v blízkosti centra Trnavy klimatizovaní kancelárske priestory.

Na 2. poschodí sú k dispozícii dvojkancelárie s rozmermi 17 + 24 m² a jedna samostatná s umývadlom veľká 26 m². Pri uzavretí zmluvy sa jednorazovo platí vopred nájom za 3 mesiace, od 4 mesiaca sa prechádza na mesačnú úhradu. Cena 7,50 €/ m²/mesiac + DPH + energie.

Na prízemí je na prenájom 22 m² priestor s umývadlom. Pri uzavretí zmluvy sa jednorazovo platí vopred nájom za 3 mesiace, od 4 mesiaca sa prechádza na mesačnú úhradu. Cena: 300,- €/meiac + DPH + Energie