Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
316 265 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom kancelárske priestory v blízkosti centra

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
Hospodárska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
26.01.2020
Aktualizované
23.06.2020
Cena 7,50 €/m2/mes.
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom v blízkosti centra Trnavy klimatizované kancelárske priestory.

Na 1, poschodí sa nachádza priestor o výmere 24 m2 s vlastným sociálnym zariadením (sprcha, umývadlo, WC) vhodný na kozmetiku, pedikúru, tetovacie štúdio. Cena 195€/mes. + energie + DPH  

Na 2. poschodí v hlavnej budove sú k dispozícii kancelárie s výmerou 17 m2, 24 m², 26 m2, Cena 7,50 €/ m²/mesiac + DPH + energie.

Vo dvore na prízemí je na prenájom 22 m² obchodný priestor s umývadlom. Cena: 300,- €/meiac vrátane energií a DPH. Na 1.p. kancelársky priestor 62 m2, samostatný vchod, WC a kuchynka. Cena: 465€/mes.+energie+DPH.

Energie v celej budove 1,50€/m2/mes.