Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 388 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom dielňa 323 m2, TAZ Trnava

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
Strojárenská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
323 m2
Celková plocha
323 m2
Pridané
21.07.2022
Aktualizované
08.08.2022
Cena 900,00 €
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na prenájom priestor/dieľňa nachádzajúci sa v bývalom objekte TAZ, mesto Trnava. Doporučujeme k prevádzkovaniu pneu-autoservisu, ktoré bolo i t.č. využívané, skladu, príp.ľahšej priemyselnej výroby... .
Celková výmera je 323 m2, samotná dieľňa má výmeru 250 m2, svetlá výška je 3,80 m. K dieľni prislúcha kancelária, 2xWC, 2x sprcha, šatňa a kuchynka. K dispozícii je 220V, 380V, internet, vodovod, kúrenie je prostredníctvom tuhého paliva, možnosť pripojenia i plynu. Parkovanie je bezproblémové pre viac automobilov, vstupná brána na dvor je uzamykateľná. Cena nájomného je 900 eur vrátane spotreby vody. K nájomnému bude prirátaná skutočná spotreba elektriny. Prvá platba 2x900 eur /nájomné + kaucia/.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia nájomných zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti. Kontakt: 0902262485