Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 477 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ľuboš Šimončič
simoncic@mgreal.sk
0903 771 670

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 135,45 m² priestor pre gastronomické služby v centre Trnavy

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
Hornopotočná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
135 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
16.10.2019
Aktualizované
16.10.2019
Cena 1 680,00 €/mes.
Mgr. Ľuboš Šimončič MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 771 670

Popis nehnutelnosti

Znížená cena za prenájom. Ponúkame na prenájom v Trnave na Hornopotočnej ulici priestory vhodné na pekáreň, cukráreň, lahôdky, ponuku špeciálnych pokrmov, služby rýchleho občerstvenia. Pozostávajú z obchodnej časti, kuchyne, 2 skladov a 2 WC. Priestory sa nachádzajú na mieste  s vysokým pohybom ľudí, najmä študentov. Cena 1.680,- €/mesiac bez DPH + služby a energie 147,- €/mesiac bez DPH (zahŕňa: komunálny odpad: 40,- €, separovaný odpad: 1,- €, vynášanie smetí: 2,- €, kúrenie: 50,- €, vodné a stočné: 30,- € voda v spol. priestoroch: 24,- €). Nájom, služby a energie spolu: 1.827,- €/mesiac bez DPH