Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 915 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom reštaurácie v centre Trnavy.

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
Vajanského
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
306 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
07.03.2023
Aktualizované
24.09.2023
Cena 2 600,00 €/mes.
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom reštauráciu nachádzajúcu sa v prízemí administratívnej budovy na Vajanského ulici v Trnave. Do priestoru je samostatný vchod z ulice. Parkovanie je možné priamo pred reštauráciou. Priestor sa skladá: miestnosť pre hostí pre cca 150 miest, kancelária, 2 x samostatné WC a priestor pre upratovačku, zápultie (bar), umyváreň bieleho riadu, kompletne zariadená kuchyňa s prívodom plynu, sklad, šatne a WC pre personál, terasa v átriu pre cca 60 osôb. Reštaurácia je vybavená výdajnými, ohrevnými a chladiacimi pultmi pre využívanie, ako samoobslužná prevádzka pre obedové menu a tiež kompletným vybavením na organizovanie osláv, svadieb, firemných akcií atď. Na priestor sa nevzťahuje žiadne z platných VZN obmedzujúcich spoločenské akcie. Cena nájmu 1836 €/mesiac bez DPH + 765€/mes. služby a energie bez DPH + voda,plyn a elektrina podľa skutočnej spotreby. Províziu neplatíte.