Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom pekný zariadený 2 izbový rodinný dom, Kopánka, Trnava.

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
Kopánka
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
1 m2
Celková plocha
1 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
11.05.2022
Aktualizované
27.05.2022
Cena 600,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom pekný zariadený 2 izbový rodinný dom v pokojnej časti mesta Trnava, na Kopánke, v tichej uličke. Dom sa prenajíma komplet zariadený a vybavený. Pozorstáva z 1 priechodnej a 1 nepriechodnej izby. Samostatná veľká kuchyňa. Priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom, oddelené WC. Dom je plne vybavený nábytkom aj všetkými spotrebičmi. Nový kotol. Parkovanie priamo pri dome, na ulici. Dom na prenájom je k dispozícii ihneď. Dom má samostatný vstup cez samostaný malý dvor. Tu je k dispozícii altánok na posedenie, raňajkovanie či oddych pri káve. Vedľa v samostatnom dome býva majiteľ, má samostatný vstup aj bránu, zvlásť. Prenájom je určený ideálne pre 2 osoby. K dispozícii ovocie zo záhrady, dohoda s majiteľom. Pivnica nie je. Dobrá občianska vybavenosť, blízko obchody. Bez psov.
Cena prenájmu za dom je 600 EUR vrátane všetkých energií. Výška jedného nájmu sa platí ako vratný depozit (po ukončení nájmu vám bude vrátený). Jeden nájom sa platí ako provízia pre RK (nebude vrátená). Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: + 421 944 328 264