Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom veľký 2 izbový byt, ulica Koniarekova, Trnava.

  • Ponuka je bez obrázkov.

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
Koniarekova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
1 m2
Celková plocha
1 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
23.11.2021
Aktualizované
26.11.2021
Cena 380,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom veľký 2 izbový byt, Koniarekova ulica, blízo centra mesta, Trnava. Byt je veľký, priestranný, je tu dostatok miesta. Krásny slnečný, s veľkou kuchyňou a 2 samostatnými izbami. Plne vybavený, stačí sa iba nasťahovať. Poschodie: prízemie (1/7). Dispozícia: chodba, samostatné WC, kúpelňa s vaňou, obývacia izba, samostatná spálňa, samostatná kuchyňa. Byt sa prenajíma komplet zariadený, elektrická rúra, digestor, chladnička s mrazničkou, práčka. Výborná lokalita, zeleň v okolí a zároveň na skok do centra, City Aréna, všetky obchody poruke. Voľný ihneď k nasťahovaniu.


Cena prenájmu je 380 EUR vrátane všetkých energií. Bez provízie. Platíte iba prvý nájom + depozit ktorý je vratný v plnej výške. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.