Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 806 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom veľký 2 izbový byt, 69 m2, ul. Kalinčiakova, Trnava.

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
Kalinčiakova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Celková plocha
69 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
01.12.2021
Aktualizované
24.01.2022
Cena 500,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom veľký 2 izbový byt o rozlohe 69 m2, na Kalinčiakovej ulici v Trnave. Byt sa nachádza na 2. poschodí zo štyroch, v menšom bytovom dome. Výťah nie je. Prenajíma sa čiastočne zariadený. Pozostáva z 2 nepriechodných veľkých izieb, kuchyne, špajze, predsiene, kúpeľne a WC (samostatné). Byt je čiastočne rekonštruovaný. Je bez balkónu. Je tu internetová prípojka, TV a SkyLink TV. Kuchyňa vybavená: chladnička s mrazničkou, rúra, sprák, digestor, jedálenský stôl a stoličky. Možnosť parkovania v súkromnom dvore monitorovanom kamerovým systémom (to už je v cene nájmu). Pivnica spoločná. Lokalita výborná - blízo Billa a centrum mesta napeši len pár minút. K dispozícii ihneď.
Zviera vítané!
Cena prenájmu je 500 EUR plus energie podľa vlastnej spotreby. Výška jedného nájmu sa platí ako vratný depozit (po ukončení nájmu vám bude vrátený). Jeden nájom sa platí ako provízia pre RK (nebude vrátená). Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: + 421 944 328 264