Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 300 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ľuboš Šimončič
simoncic@mgreal.sk
0903 771 670

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

V Trnave na predaj 2i byt v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou

Typ
Predaj
Mesto
Trnava
Ulica
Družba
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
52 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
08.09.2019
Aktualizované
13.09.2019
Mgr. Ľuboš Šimončič MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 771 670

Popis nehnutelnosti

MG real ponúka na predaj v Trnave na sídlisku Družba 52 m² byt na 12. poschodí. Pôvodne veľkorysý jednoizbový byt s kuchyňou upravený na dvojizbový ponúka príležitosť prispôsobiť jeho vzhľad vlastným potrebám a vkusu (kúpeľňa a WC má pôvodné umakartové jadro). Byt má balkón chránený pred slnkom a nepriaznivým počasím plastovými žalúziami aj pivnicu. Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza, prešiel úpravami, bol zateplený, menili sa na ňom okná, zrekonštruoval sa nákladný a osobný výťah aj vstupné dvere. Výhodou je výborná lokalita, dostupná občianska vybavenosť, MŠ, ZŠ, poliklinika, mestský park a bezproblémové parkovanie. Mesačné náklady pre 2 osoby sú 120,- €. Cena bytu je 91.000,- €