Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ľuboš Šimončič
simoncic@mgreal.sk
0903 771 670

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom pre väčšiu rodinu alebo podnikanie v Trnave za skvelú cenu

Typ
Predaj
Mesto
Trnava
Ulica
neuvedené
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
356 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
06.09.2019
Aktualizované
13.09.2019
Mgr. Ľuboš Šimončič MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 771 670

Popis nehnutelnosti

MG real  ponúka dvojpodlažný rodinný dom s garážou s celkovou plochou pozemku 546 m².  Postavený bol 1980-81, počas rekonštrukcie v rokoch 2017-2019 bol vymenený kotol, nainštalovaný veľkokapacitný ohrievač teplej vody, vymenené rozvody vykurovacích telies, vymenili sa okná za plastové, zateplil obvodový plášť. Dom je celý podpivničený, má vlastnú studňu, kúrenie je plynové. Úpravy interiéru  na oboch podlaží boli urobené za účelom prenájmu. Nachádzajú sa v ňom 4 samostatné bytové jednotky. Tri izby majú k dispozícii 2 kuchyne, 2 izby sú s kuchynským kútom. Okrem 2 izieb na poschodí má každá bytová jednotka kúpeľňu s WC, 1 WC je samostatné. Pivničné priestory sú rozdelené na práčovňu, kotolňu, sklad a 2 miestnosti (dielňa a v tzv. spoločenský priestor). V malej úžitkovej záhrade sa nachádza altánok, skleník a ovocné stromy. Súčasťou domu je garáž. Cena: 247.000,- €