Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 643 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2,5 izbový bytový dom v rodinnom dome, Trnava

Typ
Predaj
Mesto
Trnava
Ulica
centrum
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
1 m2
Celková plocha
1 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
30.06.2022
Aktualizované
10.05.2023
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj 2,5 izbový bytový dom v rodinnom dome v Trnave. Rozloha bytu je 58 m2. Bytový dom sa nachádza v centre Trnavy. Je komplet prerobený. Súčasťou domu je predzáhradka s prístreškom, z prednej strany o rozlohe 34 m2. Dvor zo zadnej strany aj s prístreškom má rozlohu 32 m2. K bytu prislúcha technická miestnosť, rozloha 16 m2. Všetky pozemky sú vo vlastníctve majiteľa. Výhodou domu je lokalita v centre, 1 min cesty pešo na vlakovú + autobusovú stanicu. 5 min cesty pešo do centra. Komplet občianska vybavenosť, obchodné centrum, lekáreň, pekáreň, obchody, materská, základná aj stredné školy. Kúrenie: elektrika, plyn, krb na tuhé palivo s prieduchmi v každej miestnosti, Dom je klimatizovaný.

Dispozícia: vstupná chodba, WC, kuchyňa, kúpeľňa, obývacia izba, detská izba, jedna izba je prerobená na malé kaderníctvo s vlastným vchodom. Mesačné náklady pre 4 osoby 160 €.


Cena nehnuteľnosti je 184 000 EUR. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: +421 944 328 264