Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 975 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom vynovený 2 izbový byt v centre, Hlavná, Trnava, 680 €

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
16.12.2020
Aktualizované
12.04.2021
Cena 680,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom novozrekonštuovaný priestranný 2 izbový byt s parkovaním v centre mesta Trnava, na Hlavnej ulici. Tichá lokalita. Byt je po kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa na 1. poschodí. Prenajíma sa komplet zariadený s úplne novým nábytkom. Priestranná loggia. Klimatizácia. Kuchyňa s umývačkou riadu a vstavanými sporebičmi. Samostatné WC. Množstvo úložného priestoru. Bezplatné a bezproblémové parkovacie státie vo dvore. Pivničné priestory. Optický internet a TV. Občianska vybavenosť: priamy vstup do pešej zóny s obchodmi, bankami, potravinami, kaviarňami, reštauráciami a barmi. Bezprostredná blízkosť materských, základných, stredných a vysokých škôl. Byt je dostupný od 15.3.


Cena prenájmu je 680 EUR vrátane všetkých energií. Výška dvoch nájmov sa platí ako depozit. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.