Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 510 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom pekný veľký byt, ul. Kapitulská, Trnava

  • Ponuka je bez obrázkov.

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
90 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
30.07.2020
Aktualizované
18.09.2020
Cena 649,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom nádherný veľký byt v Trnave, ul. Kapitulská. Jedná sa o historické centrum Trnavy, byt sa nachádza v rodinnom dome zo 17. storočia. Vďaka tomu je v byte počas celého leta príjemný chládok aj bez použitia klimatizácie. Rozloha bytu je 90 m2. Má historické krásne vysoké stropy a veľkorysý priestor. Prenajíma sa zariadený. K dispozícii je ihneď. Parkovanie pred domom bezproblémové. Deti aj zvieratá sú vítané! Balkón nie je. Pivnica nie je. Vstup do bytu je cez priestranné podbránie, ktoré sa zamyká. Lokalita: byt sa nachádza v pokojnej tichej uličke, na skok od priameho centra Trnavy. Cena prenájmu je 649 EUR vrátane energií (cena energií je v súčasnosti nastavená pre 2 osoby). Výška dvoch nájmov sa platí ako depozit. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.