Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom pekný prerobený 1 izbový byt, ulica Modranská, Trnava.

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
Modranská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
34 m2
Celková plocha
34 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
24.11.2022
Aktualizované
02.12.2022
Cena 400,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom pekný prerobený 1 izbový byt, ul. Modranská, Trnava. K bytu prislúchajú 2 vlastné parkovacie státia. Byt sa prenajíma zariadený: umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka, práčka, obývacia stena, televízor. Potrebné dovybaviť sedačku/posteľ. K bytu patrí aj spoločný altánok, možnosť posedenia a oddychu. Rozloha bytu je 34 m2. Samostatná kúpeľňa, samostatné WC. Balkón nie je. Pivnica je. Poschodie: 2/3. Byt k dispozícii od 1.12.2022. K bytu prislúcha spoločná kočikáreň. Parkovanie v súkromnom oplotenom dvore, brána na diaľkové ovládanie. Byt je maximálne pre 2 osoby.
Zviera vítané!
Cena prenájmu je 480 EUR vrátane všetkých energií. Energie tvoria podiel 80 EUR. Televíziu a internet si nájomca vyberie aj platí sám. Výška jedného nájmu sa platí ako vratný depozit (po ukončení nájmu vám bude vrátený). Jeden nájom sa platí ako provízia pre RK (nebude vrátená). Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: + 421 944 328 264