Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 404 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom pekný 1 izbový byt, Beethovena, Trnava, 420€

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
41 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
03.03.2021
Aktualizované
21.04.2021
Cena 420,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom 1 izbový byt na ulici Ludvika van Beethovena v Trnave, Prednádražie 2. Byt sa nachádza na 7. poschodí bytového domu. Na byte bola vykonaná rekonštrukcia. Prenajíma sa kompletne zariadený: chladnička, pračka, mikrovlnka, wifi. Dispozícia: veľká priestranná izba, kuchyňa, kúpeľňa, WC. Výmera bytu je 41 m2 + 2 veľké lodžie s výhľadom na mesto. K bytu prislúcha pivnica na prízemí domu. Bezproblémové parkovanie a občianska vybavenosť, príjemné, tiché prostredie. Pre nefajčiarov, bez zvierat. Byt je k dispozícii od 1.5.2021, prípadne po dohode aj skôr.


Cena prenájmu je 420 € pre 1 osobu, a 450 € pre 2 osoby vrátane všetkých energií, internetu a televízie. Výška dvoch nájmov sa platí ako depozit. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.