Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Na prenájom veľký priestranný 1 izbový byt na Hlinách, Trnava.

Trnava Arrow

Na prenájom 1 izbový byt so spacím kútom, Na hlinách, Trnava

Trnava Arrow

Prenájom ubytovacích a kancelárskych priestorov, Sereď

Sereď Arrow

PEKNÝ 1 izbovy BYT S PREDZÁHRADKOU V SENCI - CENTRUM, Turecká ul.

Senec, Turecká Arrow

Na prenájom pekný 1 izbový byt, Horný Dvor, Senec

Senec Arrow

Na prenájom priestranný 1 izbový byt, Mierové námestie, Senec

Senec Arrow

Na prenájom byt, Horný Dvor, Senec.

Senec Arrow