Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 652 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom klimatizovaný 3 izbový byt v centre, Športová, Trnava, 770 €

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
82 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
15.02.2021
Aktualizované
01.03.2021
Cena 770,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom klimatizovaný 3 izbový byt v centre mesta, na Športovej ulici v Trnave (pri City Arena). Rozloha: 82 m2. K bytu prislúcha loggia. Vlastné parkovacie miesto v uzavretom dvore. Vlastné kúrenie so samostatným kotlom. Byt je na treťom poschodí (bez výťahu). Dostupnosť do centra mesta peši za pár sekúnd, všetky obchody, úrady, nákupné centrum na dosah ruky. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, 2 izieb, komory, veľkej kuchyne s výstupom na loggiu, murovvanej kúpeľne so svetlíkom, samostatného WC a klimatizovanou obývačkou, tiež s výstupom na loggiu. Byt je kompletne zariadený, vrátane samostatnej kuchyne, internetového pripojenia, káblovej televízie, televízie, domáceho kina a klimatizácie. Prenajíma sa kompletne zariadený s nábytkom a všetkými spotrebičmi. Byt je voľný ihneď.


Cena prenájmu je 770 EUR vrátane všetkých energií (parkovanie vo dvore, internet a káblovka). Výška dvoch nájmov sa platí ako depozit. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.