Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 929 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 3 izbový byt so samostatným vchodom v rodinnom dome, TT

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
95 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
10.07.2020
Aktualizované
04.08.2020
Cena 599,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom veľký 3 izbový byt (95 m2), so samostatným vchodom na poschodí rodinného domu v Trnave. Lokalita Vajslova dolina. Byt pozostáva z kuchyne, ktorá je spojená s obývačkou (2 menšie balkóny do ulice), 2 izieb (1 izba s loggiou a výhľadom do záhrady), špajze (práčka, chladnička), šatník, WC, kúpeľňa a chodba. Kuchyňa je vybavená komplet spotrebičmi (umývačka riadu, elektrická rúra, mikrovlna, plynový sporák). Pred domom je možnosť parkovania pre dve osobné autá. Cena je 599 EUR (v závislosti od počtu osôb) vrátane energií, TV, wifi. Pri požiadavke dozariadenia nábytkom sa výška nájmu určí dohodou. Výška dvoch nájmov sa platí ako depozit pre majiteľa. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.