Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 643 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 2 izbový byt, ul. Smetanu, Prednádražie, Trnava.

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
B. Smetanu
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
54 m2
Celková plocha
54 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
29.11.2021
Aktualizované
20.01.2022
Cena 600,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom 2 izbový byt, ul. Smetanu, Prednádražie, Trnava. Rozloha bytu: 54 m2. Poschodie: 6/6, s výťahom. Byt sa nachádza v nadstavbe, ktorá bola dostavaná v roku 2011. Pozostáva z: vstupnej chodby, obývačky spojenej s kuchyňou, spálne, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. Oproti vstupu do bytu je komora o rozlohe 2 m2. Výhľad situovaný na východ. Byt sa prenajíma komplet zariadený: televízia, optický internet, wifi, práčka, chladnička, klimatizácia. Bytový dom má súkromné prakovisko s kamerovým systémom. V okolí kompletná občianska vybavenosť: OC MAX 10 min, vlaková a autobusová stanica 15 min, potraviny Jednota 3 min. Priamo pri bytovom dome je Park Janka Kráľa - oddych, vychádzky, cyklotrasa priamo na Trnavské rybníky, oddychovú zónu mesta Trnava. K dispozícii ihneď.
Cena prenájmu je 600 EUR vrátane všetkých energií. Výška dvoch nájmov sa platí ako depozit. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: + 421 944 328 264