Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Na prenájom 1 izbový byt v rodinnom dome, časť Slávia, Trnava.

Trnava Arrow

Na prenájom 1 izbový byt, pri Tescu, Trnava.

Trnava Arrow

Na prenájom pekný 1 izbový byt, ulica Hospodárska, Trnava

Trnava Arrow

Na prenájom veľký 1 izbový byt v rodinnom dome, Trnava, 390 €

Trnava Arrow

LUXUSNÝ 1 izbový BYT S PARKOVACÍM MIESTOM V SENCI – CENTRUM, na pešej zóne, Lichnerova ul.

Senec, Lichnerova Arrow

PRENÁJOM

Galanta, Štvrť SNP Arrow

Na prenájom 1 izbový byt v Pezinku na sídlisku Muškát

Pezinok, Muškátová Arrow