Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 341 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj veľký 3 izbový byt, ulica Botanická, Trnava

Typ
Predaj
Mesto
Trnava
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
74 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
08.02.2021
Aktualizované
21.04.2021
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Znížená cena: Na predaj veľký 3 izbový byt na Prednádraží v Trnave, Botanická ulica. Jeho rozloha je 74 m2. Byt je po rekonštrukcii - nové okná a balkónové dvere. Balkón je priestranný, zasklený (výsuvné rolety perforované), pekný výhľad. Dispozícia: 3 izby + kuchyňa, kúpeľňa, špajza. Dobre prakticky riešený, dostatok miesta. K bytu prislúcha murovaná pivnica. Byt sa predáva plne zariadený - alebo bez zariadenia, záleží na vôli kupujúceho. Poschodie 5/8 (medziposchodie). Bytový dom prešiel komplet rekonštrukciou (aj nový výťah). Krásne prostredie, zeleň, parky, možnosť aktívneho oddychu. K dispozícii ihneď.


Cena nehnuteľnosti je 130 000 EUR. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944328264