Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 241 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj pekný 2 izbový byt s terasou, novostavba, Modranka

Typ
Predaj
Mesto
Trnava
Ulica
Modranka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Celková plocha
55 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
22.09.2022
Aktualizované
24.09.2022
Cena 149 000,00 €
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj pekný 2 izbový byt s terasou, v Modranke, pri Trnave. Novostavba bytového domu na začiatku obce Modranka. Byt je na prvom poschodí. Rozloha: 48 m2 byt + 7 m2 terasa. K bytu prislúchajú 2 parkovacie miesta (jedno pred vstupom do budovy, druhé v areáli s elektricky ovládanou posúvnou bránou). Dispozícia: vstup do bytu: veľká šatníková skriňa, klimatizačná jednotka, obývačka s kuchyňou a malou jedálňou. Druhá miestnosť: slnečná spálňa so vstavanou skriňou. Kúpeľňa s WC, vstavanou skriňou, sprchovým kútom a práčkou. Byt sa predáva komplet zariadený. Vlastný prietokový plynový kotol umiestnený na chodbe pred bytom. Mesačné náklady cca 80 EUR. Pokojné prostredie, s ľahkou dostupnosťou do mesta, na diaľnicu R1, D1 (5 min).
Cena nehnuteľnosti je 149 000 EUR plus provízia pre RK. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: +421 944 328 264