Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 394 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 izbový byt v obytnej štvrti Tulipán, Trnava

Typ
Predaj
Mesto
Trnava
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
76 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
09.02.2020
Aktualizované
14.02.2020
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj 3 izbový byt v obytnej štvrti Tulipán, v Trnave. Novostavba má dobrý prístup na D1 a R1 a je blízko železničnej a autobusovej stanice. Do centra Trnavy je to 15 minút chôdze. V okolí je úplná občianska vybavenosť. Byt sa nachádza v novostavbe dokončenej v roku 2018. Byt sa nachádza na 2. poschodí trojpodlažného tehlového (zatepleného) bytového domu. Je veľmi dobre dispozične riešený. Výmera je 76 m2. Pozostáva z 3 obytných miestností. Príslušenstvom bytu je chodba, kúpeľňa, WC, šatník a 2 pivničné kobky, ktoré boli spojené do jednej samostatnej.V byte sú francúzske okná, z väčšej izby je vstup na balkón. Na všetkých dverách a oknách sú vnútorné žalúzie vyššej triedy, v každej izbe v balkónových dverách je aj sieťka proti hmyzu. V byte je položená kvalitná plávajúca podlaha, v kúpeľni a na WC dlažba a obklad (SIKO). Všetky vnútorné dvere v byte sú bezfalcové s magnetickým zámkom vyššej triedy. Vstupné dvere do bytu sú protipožiarne a na 2 zámky. V šatníku sú na mieru vyrobené police.

Byt sa predáva s kuchynskou linkou, ktorá bola vyrobená na mieru v roku 2018, vrátane elektrospotrebičov BEKO (kúpené v roku 2018), a to: zabudovanou umývačkou riadu (šírka 60 cm), výsuvným digestorom, varným panelom (indukcia) a vstavanou rúrou (na všetky je 5 ročná záručná doba odo dňa ich kúpy), a komplet satelitného zariadenia na 2 prijímače (TV).

Súčasťou predaja je spoluvlastnícky podiel na spoločných častiach a zariadeniach bytového domu a priľahlých pozemkov, vrátane 1 parkovacieho státia na parkovisku pri bytovom dome o výmere 13 m2. Vykurovanie bytového domu a ohrev vody sú riešené spoločnou kotolňou, ktorá je umiestnená na prízemí bytového domu. Výhodou sú nízke mesačné náklady – približne 110 €. V byte je možné využiť tiež služby od operátora SWAN (televízia, internet a pod.).

Cena nehnuteľnosti je 159 000 EUR. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264