Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 239 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 izbový byt s balkónom, typ bauring, ul. Tajovského, Trnava

Typ
Predaj
Mesto
Trnava
Ulica
Tajovského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Celková plocha
68 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
30.08.2022
Aktualizované
24.09.2022
Cena 184 000,00 €
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj 3 izbový byt s balkónom, typ bauring, Tajovského ulica, Prednádražie, Trnava. Byt pripravený na nasťahovanie: neobývaný, vyprataný, vymaľovaný, vyčistený. Bez ťarchy. K dispo okamžite. Dispozícia: 2 nepriechodné izby, prechodná obývačka, oddelená kuchyňa, kúpeľňa a samostatné WC, chodba, veľká komora, loggia. Pivnica je - zdieľaná s 1 susedom.
Byt prešiel komplet rekonštrukciou (2016). Komplet vymenené všetky rozvody (elektrina, voda, odpad, plyn), vymenené rozvody kúrenia, radiátory, byt prestierkovaný, nový sprchový kút, komora zväčšená, nová sanita, kuchynská linka, laminátova podlaha. Spotrebiče zostanú: sporák, chladnička, umývačka, práčka, digestor (Bosch, AEG) a nábytok (obývačka, spálňa, rolldoory). Poschodie: 6/8. Výťah nový. V okolí komplet občianska vybavenosť.

Cena nehnuteľnosti je 184 000 EUR. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: +421 944 328 264