Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami, Trnava, centrum

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
Jeruzalemská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
180 m2
Celková plocha
200 m2
Typ stavby
Ytong
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
7
Pridané
28.07.2017
Aktualizované
22.11.2022
Cena 1 350,00 €/mes.
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na prenájom poschodová novostavba rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami, nachádzajúca sa v centre mesta Trnava na ulici Jeruzalemská. Dispozícia prvej 4 izbovej mezonetovej bytovej jednotky - na prízemí sa nachádza WC s kúpeľňou, priestranná miestnosť s kuchyňou a východom na terasu, na poschodí sú tri izby s kúpeľňou a WC.
Druhá bytová jednotka pozostáva z troch izieb na poschodí + WC s kúpeľňou. Možnosť prenajať mezonetový byt samostatne, alebo obidve bytové jednotky spolu. Zariadiť izby je možné podľa dohody s majiteľom! Cena prenájmu za mezonetový byt 4+1 činí 750 eur + energie. V prípade záujmu o prenájom oboch bytových jednotiek je cena 1350 eur + energie. Dispozícia domu, variabilita i jeho výborná poloha predurčuje prenajať nehnuteľnosť pre väčšiu rodinu, prípadne ju využiť ako kancelárie s obytnou časťou, atď. .
Vonkajšiu časť pozemku je možné využiť k parkovaniu 2-3 vozidiel, príp. i ako terasu na vonkajšie posedenie. Nehnuteľnosť bude voľná od 1.1.2023.
Prvá platba: 2 x mesačné nájomné + energie + kaucia, príp. dohoda možná.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia nájomných zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti.
Kontakt: 0902 262 485.