Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 643 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
makler09
makler09@bvreal.sk
0905834198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Predaj rodinného domu - novostavba Trnavá Hora

  • Domy a vily, Predaj, Žiar nad Hronom, Trnavá Hora | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Žiar nad Hronom, Trnavá Hora | pic. 0
  • Domy a vily, Predaj, Žiar nad Hronom, Trnavá Hora | pic. 1
Typ
Predaj
Mesto
Trnavá Hora
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
132 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
14.12.2021
Aktualizované
12.01.2022
Cena 171 000,00 €
makler09 BV REAL PD

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Jana Kopčanová a realitná kancelária BV REAL ponúka na predaj novostavbu čerstvo skolaudovaného rodinného domu v Trnavej Hore.

Chcete spojiť pokojné bývanie na dedine a zároveň chcete mať k dispozícii vymoženosti mesta? Tí, čo vyrastali na dedine, vedia, aké sú tam rána, vyjdete si na terasu, pohodlne sa usadíte a v kľude si vypijete kávu, slnko, ktoré svieti priamo na Vás, Vám dodáva energiu. Deti majú možnosť sa zabávať na dvore celý deň a užívať si čerstvý vzduch. Mesto poskytuje viac príležitostí na kultúru a rozvoj, má aj svoje výhody a keďže je rýchla dostupnosť do mesta, môžete to spojiť dohromady a využívať vymoženosti dediny a mesta. Môžete si to zrealizovať novostavbou čerstvo skolaudovaného rodinného domu v štádiu holodom.

Podlahová plocha  domu je 132 m2 a pozemok, ktorý je z troch strán oplotený, má celkovo 405 m2. Prístup k domu je priamo z asfaltovej komunikácie. Dom nie je podpivničený. Slnečný, na západ a východ oknami orientovaný dom pozostáva na prízemí z dvoch izieb, veľkej polyfunkčnej obývacej izby spojenej s jedálenským kútom a kuchyňou, samostatného WC, kúpeľne s WC, chodby, technickej miestnosti a schodiska. Podkrovie je zateplené s jednou miestnosťou 37 m2 spojené s prízemím dreveným schodiskom. Dom je postavený z tvárnic Porfix, okná - rámy hliníkoplast + trojsklo, zabudované elektrické hliníkové rolety, interiérové dvere s obložkovými zárubňami, termostaty pre podlahové kúrenie, WC - nainštalovaná sanita Geberit, omietky, fasáda so zateplením, strešná krytina – plechová škridla.  Kúrenie: predpríprava pre podlahové kúrenie + možnosť krbu/pece (jestvujúci komín). Dva vchody sú  z prednej časti domu, tri výstupy na záhradu za domom. Pred domom sú tri parkovacie miesta a terasa – zámková dlažba a jedna terasa je za domom. V dome je vodovodná a elektrická prípojka, plyn na pozemku, vlastná žumpa 12 m3. K domu je dostupná kompletná projektová dokumentácia, revízne správy a energetický certifikát B.  Rýchla dostupnosť do Zvolena, Žiaru nad Hronom.

Výhody: rýchla dostupnosť do Žiaru nad Hronom a Zvolena

Cena je 171 000 € vrátane provízie, kupujúci neplatí žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti. 


V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)

- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Platba v hotovosti aj na úver. Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel. č. 0918 517 597, mailom: jkopcanova@bvreal.sk, alebo osobne v kancelárii BV REAL.

číslo zákazky KJ1012